Elegantní fototapety Komar DOTs nyní krouží u Vás doma a vypadají překvapivě a hlavně jinak než běžné fototapety. Samolepicí fotomurály z nejkvalitnějšího materiálu zdokonalují vzhled každé stěny. Fototapety jsou rozděleny do několika skupin podle stylů. Můžete si tak vybrat přesně takovou, která sedí právě Vašemu interiéru.

Osvědčená klasika #bauhausclash

Vytváření nových věcí prostřednictvím osvědčených postupů. Jednoduché, nenápadné barvy v kombinaci s požadavky na moderní design. To je jasná zpráva kategorie #bauhausclash. Radost z elegantního mramoru, abstraktních tvarů nebo barevně redukovaných povrchů je stále více aktuální. #bauhausclash je pro všechny, kteří chtějí být výjimeční a styloví.

Láska k přírodě #hipstervibe

N Zemi tolik krásných míst, lesů nebo džunglí, které jen čekají na objevení! Naše kategorie „Láska k přírodě“ to přesně ukazuje na samolepících fototapetách DOTs. Bez ohledu na to, zda hledáte snové květinové kytice, okouzlující motivy palem nebo fantastickou divočinu, s Komar DOTs je krása přírody blíže než kdykoli předtím.

Nekonečný vesmír #hipstervibe

Nekonečné rozlohy prostoru Vesmíru pro váš domov. To přesně říkají fototapety Komar DOTs ve skupině nekonečný vesmír. Kdo nesní o pozorování našich skutečně jedinečných planet. Prohlédněte si zblízka nejoblíbenější planety Sluneční soustavy v neuvěřitelném detailu. Motivy fototapet Komar DOTs ukazují pohledy na Měsíc, Zemi, Mars, Pluto nebo Jupiter a zvou vás ke skutečnému zapomenutí na prostor a čas.

Povrchy, které inspirují #hipstervibe

Po tisíce let stál mramor jmění jako stavební materiál. Tento kámen, který již používali staří králové a císaři pro exkluzivní koupelny a celé paláce, je dodnes velmi oblíbeným prvkem ve stavebním a nábytkářském sektoru. Ať už jako sochy nebo podlahové krytiny. Dalším elegantním příkladem pro vybavení interiérů přináší nyní Komar se svými kulatými fotomurálemi DOTs. Kromě mramoru můžete zvolit různé povrchy z oblasti Art Deco, jako je imitace kamene, betonu nebo skla, takže pro každý styl interiéru najdete ten správný design stěny.

Dějiny umění – fototapety v kruhu #scandiartdeco

Není nic zajímavějšího, než nasávat nostalgií o dobách dávno minulých. Jednodílné fototapety Komar DOTs byly nyní použity k vytvoření nejkrásnějších a nejzajímavějších příběhů z dřívějších epoch na Vaší zdi – a každý den je vypráví znovu.


Fototapety Komar DOTs jsou jednodílné a velmi snadno se instalují. Jednoduše odstraníte krycí fólii ze zadní strany a díky samolepícímu povrchu fototapetu pouze přilepíte na zeď. Opravdu drží!

Prohlédněte si další stylové designy v naší kategorii Kruhové fototapety DOTS nebo si stáhněte kompletní katalog níže.