Jsme malá rodinná firma, která je hybridem realizační a obchodní firmou. Firma Bittner Interiéry je na trhu již od roku 1991, kdy jsme začínali na základě povolení městského úřadu Opočno. Po zavedení živnostenských listů v roce 1992 pokračujeme v činnosti a jsme dále vedeni v živnostenském rejstříku. Zabýváme se prodejem a instalací luxusních, značkových produktů. Během více jak 20ti let na trhu jsme zaznamenali velký růst a pozitivní zpětnou odezvu od naši zákazníků. Spolupracujeme se předními i menšími výrobci z České republiky a Německa. Nábízíme široké portfolio podlah, záclon, dekoračních látek. K základnímu portfoliu samozřejmě patři celá řada příslušenství od bytového textilu, tapet nebo garnyží až po čistící prostředky.

O správný designový dům je vždy třeba pečovat. Proto nabízíme odborné instalace podlah, zapůjčení profesionálních strojů pro mokré čištění koberců nebo zakázkové zaměření a zhotovení záclon a dekorací.

Pokládka podlahy

Rádi Vám poradíme nebo zajistíme kompletní pokládku podlahy včetně vyrovnání stávajícího povrchu dle platných norem, zalištování a ošetření nové podlahy. Pokládku vyměříme a navrhneme vhodné řešení. Neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku. (Nabídka instalace podlah je vázána na jednotlivé regiony – poptejte dostupnost ve Vašem regionu.)

Návrh a realizace dekorací a záclon

Dekoratérské služby poskytujeme všem našim zákazníkům – firmám, hotelům, penzionům, ale hlavně rodinám v jejich domovech domech a bytech. V neposlední řadě se na nás neváhejte obracet i s poptávkami atypických dekoracích např. oblouková okna v historických budovách. Neváhejte nám zaslat nezávaznou poptávku. (Nabídka návrhu dekorací je vázána na jednotlivé regiony – poptejte dostupnost ve Vašem regionu.)

Údržba

Každý chceme, aby nám podlaha vždy zůstala krásná a čistá jako nová. To však vyžaduje značné usilí. Jak tedy udržet podlahu dlouho hezkou a čistou? Nabízíme odborné poradenství a kvalitní německé čistící prostředky Dr. Schutz pro všechny druhy podlah a ostatní běžné domácí povrchy. Dále si můžete vypůjčit profesionální čistící stroj pro čištění koberců mokrou cestou. (Zapůjčení čistícího stroje pro koberce je možné pouze ve východních čechách.)

Poradenství

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodných produktů telefonicky nebo pomocí našeho online chatu. Neváhejte nám napsat! Domluvte si také odbornou konzultaci a vyměření přímo u Vás doma! Po telefonické dohodě k Vám přijedeme, změříme prostory a dohodneme s Vámi všechny detaily, abychom zaručili Vaši spokojenost. Za tuto konzultaci je účtován poplatek 250Kč bez DPH. Poplatek je následně odečten od konečné částky po realizaci zakázky.

Vzorková prodejna

Naši vzorkovou prodejnu najdete na Kupkově náměstí v Opočně. Prodejna se nachází hned vedle Hotelu Holub na adrese Kupkovo náměstí 138. V našem obchodě Vám velice rádi poradíme a nabídneme celý náš sortiment. Ukážeme Vám vzorky podlah, záclon a dekoračních látek a pomůžeme s výběrem.

Otevírací doba

  • Po – Pá 9:00 – 11:30 a 13:00 – 17:00
  • So 9:00 – 11:00
  • Ne Zavřeno

E-shop

V našem eshopu naleznete pečlivě vybraný sortiment našich produktů, který jsme pro Vás seřadili tak, abyste co nejrychleji a nejpohodlněli našli zboží, které hledáte. Zboží si můžete pohodlně vybrat a objednat tak jak jste zvyklí z jiných obchodů Doprava zajišťují kurýři společnosti DPD jak nejrychleji dokáží. Zboží si můžete nechat poslat na dobírku nebo jej zaplatit kartou online a dále už nic neřešit.

Při výběru zboží Vám usnadní vyhledávání produktové filtry, kde si snadno vyberete z jednotlivých parametrů nebo barvy.