Rádi bychom Vám představili jednotlivé výrobce námi dodávaných produktů. Naleznete zde výrobce podlah jako například koberců, vinylových a laminátových podlah. Kromě výrobců podlah představujeme dále výrobce ložního povlečení, záclon, dekoračních látek, galanterie nebo čistících prostředků.


Dr. Schutz® Group Čistící prostředky – Společnost Dr. Schutz® Group je jednička v oblasti renovace, ošetřování a čištění podlahovin. Za 60 let se společnost postupně promněnila z malé továrny na výzkumnou a vývojovou laboratoř. Dr. Schutz® Group se stal stálicí a celosvětově silným hráčem v oblasti čištění, ošetřování, ochrany a renovace všech typů podlahovin.

V současné době patří do skupiny tyto značky: Dr. Schutz®, eukula® a scratchnomore®. Čistící prostředky Dr. Schutz® jsou ideální pro všechny elastické podlahy – PVC, vinyl, linoleum, kaučuk, pro lité podlahy cementové, polyuretanové a epoxidové, pro laminátové podlahy, textilní podlahy a kusové koberce. Pro koberce se mimo suchého čištění nabízí také impregnační nástřiky.

IRISETTE Ložní povlečeníSpolečnost IRISETTE byla založena v Německu před více než 50ti lety. Ložní povlečení Irisette používá nové módní a moderní vzory. To vše především díky nekompromisně vysokým standardům kvality. Dokonale sedne, nemusí se žehlit a snadno se čistí, zdravé a příjemné, lehké a voňavé, prostě na kvalitě záleží.

Ložní povlečení Irisette přináší do Vaší ložnice ty nejkvalitnější materiály a neotřelé nadčasové vzory povlečení. Povlečení je hustě tkané a je vyrobeno ze 100% ušlechtilé egyptské bavlny nebo BIO bavlny, také známé jako prémiový MAKO SATÉN. Mako-satén se od jiné bavlny liší hlavně větší délkou jednotlivých vláken bavlny, které dosahují délky až 40 mm. Vlákna z této bavlny jsou proto mnohem pevnější, mechanicky odolnější a nedochází ke třepení. U Mako saténu nedochází praním ke žmolkování, které se u klasického bavlněného saténu může vyskytovat. Povlečení je hebké a měkké a nemusí se žehlit. Irisette ložní prádlo vždy vyrobeno v mateřské firmě v Německu. Od potisku, přes stříhání až po konečné ušití. Jen tak dokáže výrobce garantovat nejvyšší kvalitu svých výrobků.

GERSTER Dekorační látky a záclony – Společnost Gustav Gerster GmbH je tradiční textilní německá společnost se sídlem v Biberachu. Společnost byla založena v roce 1882. Gerster, začínající jako malá textilní ořezová společnost, je nyní největším výrobcem dekoračních látek, záclon, tiebacků, blackoutů a střapců v Německu. Sortiment firmy Gerster zahrnuje také tištěné, tkané a vyšívané textilie. Moderní in-house výroba tkalcovství tkanin a tieback / střapec montáže jsou tradičně na velmi vysoké úrovni kvality. 


GERFLOR Podlahové krytinySkupina Gerflor vytváří, vyrábí a obchoduje s inovativními, dekorativními a trvale udržitelnými řešeními v oboru vinylových podlahových krytin a povrchových úprav. Vyvíjí specifické podlahové krytiny a řešení povrchových úprav stěn, které splňují veškeré požadavky v oblasti bydlení, zdravotnictví, školství, sportu, maloobchodu, průmyslu, kanceláří, ubytovacích zařízení i dopravních prostředků.

Skupina Gerflor má na svém kontě několik světově uznávaných obchodních značek, jedná se například o tyto produkty: Taraflex®, Mipolam®, Tarabus®, DLW®, Connor Sports®, Sportcourt® a Gradus®.

SHAW FLOORS Podlahové krytiny –

Od roku 1967, Shaw floors designují podlahy podle nejnovějších trendů. V Shaw Floors věří, že každý kousek domova musí být útulný. Podlaha je nedílnou součástí designu každého domova. Podlaha dělá domov.

DESIGNFLOORING Vinylové podlahy – Vinylové podlahy Designflooring jsou vhodné do bytových i komerčních prostor. Každý dekor vychází z reálné předlohy dřeva, přírodního kamene nebo tepaného plechu. Dodává se v pásech nebo čtvercích různých velikostí, které se celoplošně lepí na vyrovnaný podklad. Vinyl je stabilní a odolný materiál, který se hodí do každé místnosti ve vašem domě či bytu. Vinylová podlaha je vhodná i pro teplovodní vytápění. 

Vinylové podlahy Designflooring nevyžadují náročnou údržbu, nicméně doporučujeme zakoupit Clean Start Pack a aplikovat jeho první dvě části ihned po montáži. Celkem se jedná o třístupňový systém, který v první fázi zajistí perfektní vyčištění podlahy od zbytků a nečistot vzniklých při montáži. Dále naneseme přípravek Dim Glow, který vytvoří na podlaze matnou protiskluzovou vrstvu. Ta podlahu chrání před skvrnami, drobnými škrábanci a obecně zjednodušuje čištění. Poslední součástí tohoto balení je Routine Cleaner, který se používá jako čistidlo pro běžnou údržbu podlahy v provozu.