Vadné zboží je možné reklamovat osobně nebo zaslat jakoukoliv přepravní službou na adresu výdejního skladu v Opočně. Součástí reklamovaného zboží musí být daňový doklad (faktura, zjednodušený daňový doklad), který dokládá nákup u firmy Ing. Milan Bittner.

Adresa a místo reklamace:
Pohořská 138
517 73, Opočno
Zobrazit na mapě


Lhůta pro vyřízení reklamace

Standardní lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů od předání zboží.


Zápůjčka za reklamované zboží

Ve výjmečných případech je možné zapůjčit náhradní zboží do vyřešení reklamace. Ne vždy je však toto možné – týká se zejména zakázkových a speciálních produktů. Zápůjčku je nutné vždy domluvit předem a není v žádném případě povinností firmy Ing. Milan Bittner zápůjčku zboží schválit.

Reklamační řád ke stažení:

Reklamační řád


Vrácení a výměna zboží

Zakoupené zboží je možné vrátit pouze v originálním obalu, nepoškozené a nevykazující známky montáže nebo jakéhokoliv jiného použití. Max. stanovená doba pro vrácení, za těchto podmínek, je 6 měsíců od data prodeje.

U zakázkových produktů (tzn. zboží, které není běžně skladem a je objednáno a vyrobeno specielně pro objednatele) je účtována při vrácení částka ve výši 30% z nákupní ceny bez DPH – neexistuje však povinnost firmy Ing. Milan Bittner vzít zakázkové zboží zpět.

Vrácení zboží a vystavení dobropisu je podmíněno vyplněním formuláře, který je nutné přiložit k vracenému zboží.

Adresa pro zaslání nebo předání zboží:
Kupkovo nám. 138
517 73 Opočno
Zobrazit na mapě