Realizací podlahových krytin se zabýváme již čtvrt století. Ke každému zákazníkovi přistupujeme profesionálně a hledíme na jeho potřeby a požadavky při realizaci. Poradíme s úpravou podkladu nebo správnou a nejlevnější volbou podlahové krytiny dle přání zákazníka. Přemýšlíte o nové podlaze do kuchyně čí dětského pokoje? Stavíte nový dům a nemáte ještě vyřešené podlahy? nebo zkrátka uvažujete o nové podlaze? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailem, telefonicky nebo nás navštivte osobně, rádi Vám pomůžeme.

Vzorková prodejna, nacházející se v malebném městečku jménem Opočno (RK) na Kubkově náměstí, je vybavena dostatečným množstvím vzorků podlahových krytin dle vašich snů.

Zdá se Vám, že zvědaví kolemjdoucí či sousedé koukají do vaší kuchyně, co máte dobrého? A vám je to nepříjemné? Problém vyřešen, navštivte naší prodejnu a vyberte si z široké škály rolet standardních či přímo vyrobených na vaše okno. Říkáte si, rolety už nejsou v módě, chci něco vkusnějšího a na úrovní? I s tím Vám rádi pomůžeme. Využijte naši nabídku ušití záclon a dekoračních látek na míru. Poradíme Vám s vhodnou kombinací barev a designu nebo Vám je jen ušijeme dle vašeho přání.

Sečteno podtrženo, co tedy všechno děláme Vám na míru?

Návrhy a pokládky nejrůznějších druhů podlahových krytin (PVC, marmolea, plovoucí podlahy, vinylové podlahy, koberce). Včetně kusových koberců i obšívání koberců.

Návrh a realizace designu záclon a dekoračních látek včetně ušití.

Zprostředkování rolet přesně na vaše okno. – dočasně bez namontování na okno

šití povlaků na polštářky (bez i s výplní)